Tālr.: 67339190

Uzklausot atbalsta saņēmēju ieteikumus un novērojumus, 2016. gada pārtikas preču komplekta saturs būs kvalitatīvāks un daudzveidīgāks.

2015. gada 23. decembrī Sabiedrības integrācijas fonds izsludināja iepirkumu Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros par pārtikas preču komplektu piegādi. Iepirkums ir noslēdzies un šodien, 29.aprīlī, parakstot līgumu, par pārtikas preču komplektu piegādi turpinās rūpēties AS “Dobeles dzirnavnieks”, kas sevi pierādījis kā saimnieciski izdevīgākā piedāvājuma iesniedzējs.

Pārtikas preču komplektu piegāde un izdale visā Latvijas teritorijā notiek no 2015. gada aprīļa. No 2016. gada 1. jūnija atbalsta komplektu izdales vietās uzsāks jauno 2016. gada pārtikas preču komplektu izdali. Pārtikas komplektos, ņemot vērā pārtikas preču komplektu saņēmēju ieteikumus mainīti produktu apjomi, piemēram, palielināts makaronu daudzums no viena kilograma uz pusotru kilogramu, un papildus līdzšinējiem pārtikas produktiem ievietos arī sautētās liellopu gaļas konservus, olu pulveri un kartupeļu biezputras pārslas. Tāpat paredzēts jauns komplekta veids gatavās maltītes pagatavošanai, kas dos iespēju izsniegt vairāk maltītes. To saņems partnerorganizācijas, kas nodrošina zupas virtuves pakalpojumu.

Atgādinām, ka no 2016. gada 1. jūnija EAF vistrūcīgākajām personām izdales punktos pieejamas jaunie pārtikas preču komplekti "P2016", to saturs:
Auzu pārslas 0.4 kg 
Makaroni 1.5 kg
Pilnpiena pulveris  0.4 kg
Kviešu milti  0.4 kg
Kartupeļu biezputra bez piena  0.2 kg
Manna  0.4 kg
Griķi  0.4 kg
Sautēta cūkgaļa  0.5 kg
Tvaicēti rīsi  0.4 kg
Augsti spiesta nerafinēta rapšu eļļa 0.5 l
Olu pulveris  0.1 kg
Cukurs  0.5 kg